Jarní klub očistné diety

Přidejte se ke společné očistné dietě
v období 30. března – 8. dubna 2016

Green dietPo zimě je vhodné trochu odlehčit organizmus a tzv. monodieta je skvělý způsob, jak nestrádat živinově ani hladem a přitom umožnit svému tělu, aby se samo vyčistilo. Tentokrát si můžete vybrat ze dvou možných diet.

Jste-li ten typ, kterému je stále chladno nebo špatně snášíte dietní omezení, bude pro vás zvláště vhodná Dieta s mungem a rýží. Tato dieta je velmi sytá, přesto vás odlehčí. Budete jíst ájurvédský pokrm zvaný kečarí či khičrí, který se skládá z fazolek mungo, basmati rýže a zeleniny dle vašeho výběru.
Druhou variantou je Zelená dieta, šetrný detox, který je vhodný pro většinu lidí. Můžete jíst pouze potravu, která má přirozeně zelenou barvu: zelené ovoce, čočku, mungo fazolky, saláty a další zeleně zbarvenou zeleninu. Můžete kořenit, vařit, dusit či restovat.
Vyberte si intuitivně dietu, do které máte větší chuť a dejte si závazek vydržet 10 dní. 10 dní je ideální délka diety, i když v ní můžete dále pokračovat až 40 dní. Dieta, kterou vaše tělo opravdu ocení je 7 dní.

Skupinová podpora při očistné dietě

Dietu držíme společně ve skupině, často se připojí účastníci, kteří drží dietu opakovaně, takže sdílení rad a receptů v rámci uzavřeného diskuzního fóra je o to lepší.

Sdílíme zkušenosti, recepty a pocity.

Cena: 300 Kč (osobně nebo na účet)

Online přihlášení nebo emailem na sarka@jogabrandys.cz.
Přístup do diskuzního fóra po zaplacení poplatku od 29. března.

Více informací o Čistítí dietě s mungem a rýží
Více informací o Zelené dietě

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nejógové akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.