Zpívání manter

Zpívání manter
Cena: 80 Kč + 10 Kč dítě

Pokud se chcete připojit, kontaktujte nás

mantryZpívání prospívá srdci a otevírá pátou čakru, která zodpovídá za naši schopnost komunikovat s okolím, ale i za komunikaci, kterou vedeme v duchu sami k sobě. Zpívání manter ovšem není jen tak ledajaké zpívání. Mantry nás vedou k vyslovování zvuků, které stimulují určité body v našich ústech, které mají vliv na náš psychický i fyzický stav a podle jogínů dokážou dokonce ovlivnit náš osud včetně karmických bloků. Proto zpíváme mantry v originálním jazyce, san­skrtu nebo gurmukhi.

Není důležité jak dobře zpíváte, ale to, že vibrujete mantru. Ať už je váš projev učesaný nebo rozevlátý, nás to netrápí. Nikoho nesoudíme, jsme amatéři a zpíváme, bubnujeme a hrajeme si pro radost, psychickou pohodu a duchovní růst. Pokud hrajete na nějaký hudební nástroj, vezměte ho s sebou. Zvláště vítané jsou bubny, bubínky, chřestidla, dřívka a cokoli vás napadne.

Zpívání je ideální pro maminky s dětmi a všechny, kterým je dětská společnost příjemná. Během zpívání se věnujete svým dětem, jak potřebují. Děti pobíhají kolem nebo si hrají, některé tančí, postupně se učí zpívat jednodušší mantry. Na konci zpívání však zpravidla odpočívají v blízkosti své maminky a užívají si klidu, který z ní při zpívání vyzařuje. Zpívání manter je obzvlášť vhodné pro těhotné.