Klub čistící diety s mungem a rýží

Přidejte se ke společné čistící dietě  v období 7. – 18. ledna 2015!

Mungo s rýžíNaši předkové si mohli dovolit sváteční hodování, tučné jídlo a sladkosti, protože většinu času se stravovali velmi střídmě. Naše zažívání nebylo evolučně vytvořeno pro život v nadbytku, kterého si užíváme. Když na čas opustíme svoji přebohatou stravu plnou živočišných tuků, rafinovaného cukru a masa, velmi to prospěje našemu zdraví.

Pokud chcete ulehčit svému tělu, využijte společné čistící diety s mungem a rýží. Bude se cítit sytí, prospějete svému metabolismu, ledvinám, žažívání a navíc si pochutnáte.

Dieta je velmi vhodná pro ty, kteří chtějí nějaký ten kg shodit i pro ty, kteří by raději váhu nabrali. Touto stravou svůj organismus nestresujete, ale poskytujete mu přesně to, co potřebuje.

Osvědčeným modelem pro skupinové držení diety je průběžné sdílení zkušeností v soukromém diskuzním fóru. Každý den přispíváme do fóra, které se stává jakýmsi společným deníkem během diety. Máme vyzkoušeno, že skupinové sdílení touto formou vás udrží v dietním režimu bez velkého úsilí.

Pokud se shodneme na společném čase osobního setkání, setkáme se v podvečerních hodinách ve Studiu Vrábí nebo třeba na společné konferenci přes skype, pokud k nám máte daleko.

Cena: 300 Kč (osobně nebo na účet)

Přihlašujte se zde

Zkušenosti členů Klubu čistící diety s mungem a rýží

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nejógové akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.