Klub Zelené diety

Přidejte se ke společné Zelené dietě
v období 22. dubna – 2. května 2014!

Green dietNejste ten správný typ na jarní půst? Yogi Bhajan půst ženám příliš nedoporučoval, místo toho nám nabídnul několik čistících diet vycházejích z Ayurvédy, které může držet opravdu každý člověk, aniž by svůj organismus nepřiměřeně zatěžoval. Zelená dieta je mezi nimi ta nejoblíbenější. Prostě jen vynecháte některé potraviny, aby si váš organismus odpočinul a pročistil se, hladem se vůbec trápit nemusíte.

Pokud máte za zimu pár kg navíc, pomůže vám je shodit. Jistě jste mnoho slyšeli o tzv. překyselení organismu, které může být významným faktorem při rozvoji rakoviny a dalších závažných nemocí. Zelená dieta upraví pH ve vašem těle. Navíc vyčistí vaše játra a sliznice od toxinů.

Letos podpoříme Klub Zelené diety na pravidelných lekcích Kundalini jógy – čeká nás Jarní detox. Po absolvované lekci na vyžádání dostanete instrukce k domácímu cvičení.

Skupinová podpora při Zelené dietě

Dietu držíme společně ve skupině, řada účastníků se chystá na Zelenou dietu již podruhé, takže mohou nabídnout vlastní osobní zkušenost.  V rámci uzavřeného diskuzního fóra sdílíme zkušenosti, recepty a pocity. Klub nabízí i osobní setkání, jeho případné datum upřesníme na základě složení skupiny. Setkání se můžete zúčastnit také online.

Cena: 300 Kč (Po uhrazení částky získáte přístup do společného diskuzního fóra, které spustíme několik dní před zahájením diety. Na diskuzním fóru můžete řešit své otázky k přípravě na dietu.)

Online přihlášení do Klubu Zelené diety

Více informací o Zelené dietě

Společná Zelená večeře 28. května 2014 od 19h – online přihlášení

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Nejógové akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.